1 ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
 2 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 3 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΟΔΟΝΤΡΙΑΤΙΚΗΣ   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
 4 ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
 5 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
 6 ΚΟΥΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 7 ΜΟΥΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΗΥ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 8 ΒΕΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 9 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 10 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΗΥ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 11 ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 12 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 13 ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 14 ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 15 ΜΟΥΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
 16 ΚΟΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 17 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 18 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 19 ΜΠΑΤΑΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 20 ΚΑΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 21 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 22 ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
 23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 24 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 25 ΛΟΥΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΟΑΝ ΑΓΑΙΟΥ
 26 ΚΩΣΤΙΚΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
 27 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
 28 ΤΖΙΑΦΕΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 29 ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
 30 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 31 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 32 ΠΑΠΑΓΑΘΟΝΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΙΝ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 33 ΚΑΣΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
 35 ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
 36 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 37 ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
 38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 39 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ/ΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
 40 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΓΑΙΟΥ
 41 ΒΟΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 42 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΓΑΙΟΥ
 43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
 44 ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ
 45 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 46 ΓΚΑΛΑΦΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ
 47 ΜΗΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 48 ΠΑΠΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΡΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 49 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
 50 ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
 51 ΤΑΣΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 52 ΤΖΑΝΤΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 53 ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ
 54 ΔΙΝΟΒΙΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 55 ΚΑΣΠΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 56 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ
 57 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
 58 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
 59 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 60 ΓΙΟΥΒΑΝΤΖΙΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ
 61 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΑΝΤΙΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ
 62 ΚΥΔΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ
 63 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ