1

ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3

ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5

ΧΑΡΑΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

6

ΠΛΑΚΕΝΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

8

ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

9

ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

10

ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

11

ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

12

ΚΑΛΑΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

13

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

14

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

15

ΔΑΓΚΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

16

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

18

ΚΩΣΤΙΚΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

19

ΚΟΚΟΒΙΑΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20

ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22

ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

23

ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

24

ΔΑΒΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

25

ΣΟΛΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

26

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

27

ΣΟΛΟΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

28

ΘΡΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

29

ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝ. [ΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)

30

ΤΡΥΦΩΝ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

31

ΓΚΕΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

32

ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

33

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

34

ΛΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΛΗ)

35

ΠΑΝΤΖΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

36

ΠΑΠΑΓΑΘΟΝΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

37

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΛΗ)

38

ΡΩΣΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΝΑΥΠΛΙΟ)

39

ΛΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

40

ΑΝΤΩΝΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

41

ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

42

ΡΟΥΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

43

ΚΑΣΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

44

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

45

ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

46

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

47

ΔΡΟΥΓΟΥΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

48

ΧΑΡΙΤΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

49

ΓΟΝΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

50

ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

51

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

52

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

53

ΚΩΣΤΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)