Υπεύθυνος Θεωρητικής Κατεύθυνσης

Γιώργος Παπαβασιλείου

Τηλ.:6972989245

Είμαστε η χρυσή τομή 

ανάμεσα στο δαπανηρό ιδιαίτερο και το

πολυμελές φροντιστήριο

Προβάλετε το site μας με όποια συσκευή επιθυμείτε:pc, tablet, laptop, Smartphone
 

Βρείτε μας στο Facebook

Μετάφραση

Greek Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

 

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ - ΕΠΑΛ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 7 Τ.Κ. 50200

ΤΗΛ.: 2463053700

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας ένας επισκέπτης και κανένα μέλος

Επισκέψεις

Σήμερα22
Χθές31
Εβδομάδα167
Σύνολο181864

Υπεύθυνος Θετικής - Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Αθανασιάδης Αβραάμ

Τηλ.:6973822212

 Η επιλογή της επιτυχίας!

Συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την επιτυχία τους και ευχαριστούμε τους γονείς τους για την εμπιστοσύνη που μας έδειξαν

Επιτυχόντες 2016

Συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την επιτυχία τους και ευχαριστούμε τους γονείς τους για την εμπιστοσύνη που μας έδειξαν

  1. ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  2. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  3. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
  4. ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
  5. ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  6. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  7. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  8. ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
  9. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
  10. ΒΕΡΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  11. ΒΕΡΥΚΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  12. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  13. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  14. ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
  15. ΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ.ΕΛΛΑΔΑΣ
  16. ΓΙΩΒΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  17. ΓΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
  18. ΓΚΡΙΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  19. ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  20. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΛΓΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
  21. ΔΑΒΙΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  22. ΔΑΛΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚ/ΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  23. ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  24. ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  25. ΙΤΣΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  26. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
  27. ΚΑΜΠΟΥΛΑ ΜΟΝΙΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  28. ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  29. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
  30. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
  31. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
  32. ΚΑΡΑΔΑΓΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  33. ΚΑΡΑΠΕΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  34. ΚΑΡΑΠΙΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  35. ΚΑΣΠΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ,ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  36. ΚΑΤΣΙΚΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  37. ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  38. ΚΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
  39. ΚΑΦΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  40. ΚΟΖΑΪΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
  41. ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  42. ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  43. ΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ
  44. ΚΟΥΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  45. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
  46. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  47. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  48. ΛΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  49. ΛΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  50. ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  51. ΜΑΝΤΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜ. (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
  52. ΜΑΝΤΣΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  53. ΜΑΝΤΣΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  54. ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  55. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  56. ΜΗΤΚΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  57. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  58. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
  59. ΜΠΑΤΑΟΥΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
  60. ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ.ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ.ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ
  61. ΜΠΙΤΡΙ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  62. ΝΙΚΟΥ ΑΓΑΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  63. ΝΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  64. ΝΙΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  65. ΝΤΟΝΓΚΑΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
  66. ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΟΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
  67. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔ. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  68. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  69. ΠΑΠΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
  70. ΠΑΠΑΔΙΑΚΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
  71. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  72. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  73. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  74. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  75. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  76. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΞΑΝΘΗΣ
  77. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  78. ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
  79. ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
  80. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
  81. ΠΟΥΛΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  82. ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  83. ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  84. ΡΩΣΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  85. ΣΑΚΟ ΔΙΟΝΙΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  86. ΣΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  87. ΣΟΪΛΕΜΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  88. ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  89. ΣΤΑΦΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  90. ΣΤΕΝΗΜΑΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  91. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ
  92. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  93. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  94. ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  95. ΤΑΡΝΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ.ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ.ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ
  96. ΤΕΜΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  97. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  98. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  99. ΤΣΙΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  100. ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  101. ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  102. ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  103. ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  104. ΦΟΥΡΛΑΤΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΟΥ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
  105. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
  106. ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
  107. ΧΑΛΔΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  108. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  109. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΚΙΝΗ) ΑΠΘ
  110. ΧΑ’’ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
  111. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
  112. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  113. ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΑΠΘ

 

Υπάρχουν 8 βασικοί λόγοι για να έρθεις στο αριστοτέλειο:

 

  1. Ομοιογενή και Ολιγομελή τμήματα
  2. Τακτικές ενημερώσεις γονέων
  3. Δωρεάν σημειώσεις
  4. Προσομοίωση εξετάσεων με σταθμισμένα διαγωνίσματα
  5. Έμπειροι και εξειδικευμένοι καθηγητές
  6. Νέοι χώροι, λειτουργικοί
  7. Οικονομικά πακέτα επιμόρφωσης
  8. Οργάνωση και πειθαρχία με αυστηρά χρονοδιαγράμματα ύλης

Τράπεζα θεμάτων

Πατήστε πάνω στην εικόνα

για να δείτε τις λύσεις των ασκήσεων

Επιτυχόντες 2016

Πατήστε πάνω στην εικόνα

για να δείτε τους επιτυχόντες 2016

Ύλη Πανελ. 2016-17

Πατήστε πάνω στην εικόνα

για να δείτε την ύλη Πανελληνίων εξετάσεων 2016-17

Βάσεις Σχολών 2016

Πατήστε πάνω στην εικόνα

για να δείτε τις βάσεις 2016 και συγκριτικούς πίνακες

Εκτύπωση

ΑΠΟΠΟΙΗΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

Το Αριστοτέλειο Φροντιστήριο δεν ευθύνεται για τυχόν ζημία που μπορεί να προκληθεί από την χρήση συνδέσμων (links) προς άλλους δικτυακούς τόπους, καθώς και για τις πληροφορίες που μπορεί να περιλαμβάνονται στις δικτυακές σελίδες των συνδέσμων του. To Αριστοτέλειο Φροντιστήριο δεν φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενο των σελίδων προς τις οποίες διατηρεί συνδέσμους, ούτε είναι υπεύθυνο για την πολιτική ασφαλείας άλλων κόμβων, καθώς και για τον τρόπο διαχείρισης των ηλεκτρονικών επισκεπτών τους